Rybářský prut WIZARD CARBON SOLID SPIN

Kód: 18818596
Neohodnoceno
Značka: Energofish
1 238 Kč
Skladem
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rybářský prut exkluzivního vzhledu vyrobený ze speciálního tuhého uhlíku.
 
Ano, toto není dutý rybářský prut, ale výrobek z tuhého uhlíku! A to z jednoho z nejlepších IM12, co je samozřejmostí u těchto prutů, když materiál s menší čistotou by byl o mnoho těžší. Hmotnost rybářského prutu je 184 g, k čemu se připojuje dokonalé rozložení hmotnosti.
 
Průměr dílu s rukojetí nad držákem navijáku nedosahuje ani 8 mm!
Proto i opticky dostaneme skutečně lehký prut.
Díky tuhému materiálu se zrodil prut s velmi pevnou páteří, kterého má špičku citlivou. Výborně se s nimi nahazují umělé nástrahy, jejich vedení je doslova jedna báseň. S tímto prutem pocítíme každý záchvěv, malou překážku, kamen, či kořen.
 
Švih bude díky tvrdé páteři jistý, při zdolávání extrémně zatížitelný.
10-20 kilové sumci pro něho znamenají zahřátí před velkými nočními protivníky.
Vhodný pro úspěšný lov všech dravců.
 
Obsahuje 8 ks oček se SIC vložkami, které potřebně převedou třeba i pletenou šňůru. Zajímavostí je vypracování rámu očka na špičce, který zabrání namotání na špičku.
 
Šroubovitý držák navijáku drží bezpečně naše 2000-4000 navijáky, které pasují k tomuto typu prutů.
 
Rukojeť je kombinací korku a duplonu, abychom ho mohli pohodlně a pevně držet i v zimním období.
 
Tento rybářský prut doporučujeme i pro profesionální rybáře.
 


Akce prutu "C" je jedna z nejčastějších používaných, univerzálnějších charakteristik prutu, při kterých pracují minimálně 2/3 jeho části, proto jsou dostatečně měkké k tomu, aby účinně odolávaly rychlé a nečekané výpady ryb, čím minimalizují hrozbu vyříznutí háčku a ztráty ryby.

 


Samozřejmě i oblíbená korková rukojeť přesla během času výraznými proměnami. Na tuto rukojeť byl aplikovaný portugalský korek, který díky svému ergonomické výrobě zaručuje pohodlné používání.Další obměna šroubovitého držáku. Na připevnění navijáku slouží dvě umělohmotné části, ale na fixování navijáku neslouží matice, ale je potřebné otočit část nad tělem držáku. Toto řešení přineslo prutem elegantnější vzhled jako u starších typů.Ze sicílium- karbidu vyráběné, tzv SIC očka díky jejich nízké hmotnosti a povrchu, který je odolní proti opotřebení patří mezi nejčastěji používané typy oček. Jejich vynikající fyzikální vlastnosti umožňují jejich využívání i při používání pletených šňůr, při kterých odolávají i vysoké třecí síle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: