Prologic C-Series 3,6 m 3,25 lb 2 díly

Kód: 3046
Neohodnoceno
Značka: Prologic
1 580 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prologic C-Series 3,6 m 3,25 lb 2 díly

Nová řada C byla navržena tak, aby nabízela fantastický výkon v kombinaci se stylem a funkcemi, které byste očekávali pouze u prutů s prémiovou cenou. Řada C-Series prošla řadou technických vylepšení spolu s modernizací komponent. Tento krásně vyvážený a dobře zpracovaný, super tenký blank je velmi citlivý a dostupný ve 2ks i 3pc modelech. Stejně jako naše vlajková loď řady prutů ''Inspire'', i nové pruty řady C vám nabízejí dvě různé specializované akce pro hraní a nahazování.

AR- All Round, poloparabolická hráčská akce.

XD – Xtra Distance, rychlejší a výkonnější vrhací akce.

Všechny 12/13ft modely jsou vybaveny 50mm lehkými výkonnými očky řady MM (40 mm u Lotusu), která jsou dále doplněna o 16mm očka špičky proti prasknutí. Elegantní vysoký modulární blank má antireflexní úpravu s decentní kosmetikou, která se dokonale mísí od 1k omotávky směrem ke strojovému střihu, černě eloxované a odvětrávané sedlo navijáku ve stylu Inspire. Stylová zkrácená japonská smršťovací rukojeť s elegantní stupňovitou EVA rozšířenou částí zajišťuje pohodlné a bezpečné uchopení.

Lotus C-series – Součástí řady C-Series jsou naše specializované modely Lotus pro naše rybářky. Nabízí to samé ve výkonu. Byly kosmeticky vylepšeny a mají nádherně mořený blank z červeného vína, který doplňuje vznešené šlehání zakončené trochou růžové jiskry. Stejná pohodlná, ale nyní kouřová verze našeho sedla navijáku ve stylu Inspire jen dále zvyšuje jeho estetiku.

Spod & Marker řady C Dokončením řady C-Series je 12ft 5lb kombinovaný Spod & Marker Rod, který se může pochlubit jemně vyladěnou XD akcí se zvláštním důrazem na odezvu a rychlost zotavení. Schopný bez námahy a efektivně vypouštět velké zátěže, a přitom dostatečně reagovat na to, aby přenesl každý skrytý detail dna jezera zpět k rybáři při značkování a hledání vlastností.


• Super Slim High Modular Blank
• 50 mm lehká očka řady MM (40 mm u modelů 10ft a Lotus)
• 16 mm očka špičky Anti-Frap
• HD-Vented Inspire sedlo navijáku
• Japonská zkrácená rukojeť
• AR-XD Playing/Casting Actions
• Vyhrazené modely Lotus pro ženy.
• Kombinovaná Spod & Marker v rámci řady

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: