CARP EXPERT RYBÁŘSKÉ KŘESLO

Kód: 21064403
Neohodnoceno
Značka: Energofish
2 440 Kč
Vyprodáno
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do skladů Energofish se dostaly nové stoličky!
Konečně kvalitní stolička normálních rozměrů na trhu a dostupnou cenu!
Podívejme se na její parametry, kvůli kterým si vybereme tuto stoličku:
Hmotnost je jen 6 kg, proto jí lehce přenášíme i v ruce, i na větší vzdálenosti. Za malou hmotnost vděčí jednoduchému vyhotovení, železné a hliníkové konstrukci a součástkám.
- Nejdůležitější zvláštností je způsob nastavení zádové opěrky. Není závitový, ani s fixní opěrkou, její sklon dokážeme nastavit opěrkou rukou. Zvednutím opěrky rukou, posuneme zádovou opěrku do vhodné pozici a zaklopíme opěrku rukou nazpět. Takto dokážeme úhel sklonu nastavit v širokých možnostech a to lehce a rychle, bez nutnosti vstát ze stoličky.
- Disponuje velkou sedací plochou (50x50cm), proto naše zádová část zůstane během rybolovu v optimální vyrovnané pozici.
- Výška stoličky je 40 cm, ale skutečný trik je v jeho možnosti nastavení! Dokážeme jí zvýšit až po 50 cm, s lehce a rychle nastavitelnými nohami v okamžiku dokážeme vyrovnat nerovnosti povrchu.
- Parametry přenášení jsou nadprůměrně dobré! Ve složeném stavu je její výška 15 cm, proto se vejde na dno rybářského vybavení. Rozměr při přenášení: 90x60x15 cm.
- Odnímatelný materiál Oxford se lehce čistí, díky pevným stehům je odolný.
Doporučujeme pro všechny, kteří chtějí po kvalitní, lehké a odolné konstrukci a pohodlném přenášení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: